Hasta Bakıcısı ve Refakatçi Ev İşlerine Profesyonel Yardımcı Arıyorsanız

7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Acil Eleman Arıyorum !

+(90) 532 374 01 55

Acil İş Arıyorum !

+(90) 533 596 20 25

+(90) 505 049 60 23

0-6 Yaş Çocuk Bakıcıları

Siz Çalışırken Çocuğunuz Çocuk Bakıcısıyla Güvenli Ellerde!

Rekdan Danışmanlık olarak;

Çocuğunuzun günlük bakımını, eğitimini ve ihtiyaçlarını en az sizin gösterdiğiniz sevgi ve titizlikle karşılayabilecek referanslı ve profesyonel bebek bakıcısı portföyümüzle siz sevgili ailelerimizin hizmetindeyiz.
Size uygun gündüzlü ve yatılı olarak veri tabanımızda mevcut olan en iyi bebek bakıcılarımızla sizleri buluşturmayı diliyoruz.
Özgeçmisleri ile firmamıza başvuran dadılarımız şirketimiz yöneticileri bünyesinde yapılan mülakat sonrası ailelerimize önerilir.

Çocuk bakıcısı adaylarında dikkat ettiğimiz hususlardan bazıları;

  • Bebek ve çocuk bakımı yapabilecek nitelikler taşıması,
  • Mesleki eğitim almış olan adaylara öncelik verilmesi,
  • Özel yaşantısının düzenli olması,
  • Dış görünümüne ve hijyenine önem vermesi,
  • Güleryüzlü, sevecen, sabırlı ve saygılı olması,
  • Referanslı ve tecrübeli olmasıdır.

Bebek Bakıcısı/Çocuk Bakıcısı’nın Sorumlulukları Nelerdir?

Bebek bakıcısı/çocuk bakıcısının sorumluluğu, bebeğin günlük gerekli bakımını yapmaktır. Çocuk bakıcısı çocuğun bulunduğu ortamın temizliğine dikkat eder, bebeğin alt temizliğini yapar. Bebek bakıcısı bebeğin banyo yapmasına, tuvalet sonrası temizliğine yardımcı olur. Bebek için gerekli mama ve yiyeceği hazırlar.

Sizin için hayattaki en değer verdiğiniz kişinin bakımını üstlenen çocuk bakıcınızın, görevi sırasında dikkat etmesi gereken belli başlı noktalar, özen göstermesi gereken sorumlulukları vardır. Çocuk bakıcısının sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmesi çocuğunuzun bakımının iyi bir şekilde yapılabilmesi için son derece önemlidir. Bu nedenle çocuk bakıcınızı düzenli olarak takip ederek bu sorumlulukları yerine getirip getirmediğini gözlemlemelisiniz.

Çocuk bakıcısı, öncelikle işine ilk başladığı zaman aileden çocuk hakkında gerekli bilgileri almalıdır. Bakıma ilk başladığı zamanlarda ise çocuğu gözlemlemeli ihtiyaç duyduğu takdirde notlar almalı ve çocuğun günlük düzenine ayak uydurmak için çabalamalıdır. Aile ile ayda en az 2 kere olmak üzere çocuğun gelişimi, günlük davranışları hakkında konuşmalı ve gerekirse kendisinin evde olmadığı zamanlarda ailenin neler yapması gerektiğini detaylı bir şekilde anlatarak çocuğun kişisel ve fiziksel gelişiminin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesini sağlayabilmelidir.

Çocuk bakıcısının sorumlulukları aslında bir çocuğun hem kişisel hem de fiziksel gelişiminin sağlıklı bir şekilde devam etmesini sağlamak adına birçok detayı kapsamaktadır. Çocuk bakıcısı çocuğun fiziksel gelişimini düzenli olarak takip etmeli, çocuğun beslenmesini kontrol altında tutarak kendisine zararlı olan yiyecekleri tüketmesini minimum düzeye indirebilmelidir. Çocuğun fiziksel gelişiminin yani boyunun ve kilosunun yaşıtlarıyla orantılı bir şekilde devam edip etmediğini düzenli olarak gözlemlemelidir.

Siz de bebek bakıcısı arıyorsanız, bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co